Feiyu SPG C stabilizatorius telefonui

2068

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

99,99 €

-50,00 €

149,99 €

Apie prekę

Feiyu SPG C yra 3 ašių, drėgmei atsparus, rankinis vaizdo stabilizatorius skirtas mobiliesiems telefonams 

Feiyu SPG yra atsparus drėgmei. Tai ne tik inovacija, tai revoliucija. Tam, kad tai pasiekti, buvo panaudota vartotojų patirtis, naudotas naujas projektavimas ir naujas gamybos procesas. Su vandeniui atspariu telefonu ir stabiliaztoriumi, Jūs galėsite mėgautis filmuojant kiekvieną įdomų momentą per lietų arba prie jūros be jokios baimės.

Tiesioginis funkcijų valdymas

Feiyu SPG c užtikrina patogų įvairių funkcijų valdymą. 4 krypčių mygtuko pagalba galite kontroliuoti vaizdo stabilizatoriaus valdymą. Funkcijų mygtukų pagalba galima greitai pakeisti darbo režimą. Laikmačio mygtuko pagalba galite daryti portretines nuotraukas ir vaizdo įrašus greičiau nei bet kada.

Pažangus vaizdo stabilizatoriaus valdymas mobilaus telefono pagalba

Feiyu SPG C galima valdyti mobilaus telefono programėlės pagalba Bluetooth ryšiu. Mobiliu telefonu galima atlikti automatinį kalibravimą, atnaujinti programinę stabilizatoriaus įranga ir atlikti daug kitų funkcijų savo išmaniajame telefone.

Feiyu SPG C tinka daugeliui telefonų: iPhone 7 Plus/7/6s Plus/6s/6 Plus/6/SE/5c/5s/5 bei kitų gamintojų panašaus dydžio telefonams.

Dėmesio!


FEIYU SPG C stabilizatoriaus negalima įjungti be pritvirtinto mobilaus telefono. Prieš įjungiant, pritvirtinkite telefoną, palaikykite nejudindami stabilizatorių keletą sekundžių tam, kad jis galėtų automatiškai susikalibruoti.

Atsiliepimai

  • Product video
  • Parašyti atsiliepimą

    Feiyu SPG C stabilizatorius telefonui

    Feiyu SPG C stabilizatorius telefonui